Wczytuję dane...
Model: sb
Kod producenta: sb
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: MetalFab
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [ szt. ] 98.01 PLN
brutto [ szt. ] 98.01 PLN
Opis produktu

Wieszak wbijany do latarni kwiatów balonów donic o długości 150 cm z motywem ptaka

Wieszak wbijany MetalFab to praktyczne rozwiązanie do zawieszania kwiatów, balonów, donic i innych ozdób na latarniach. Solidna konstrukcja dla stylowego ogrodu.

Wbijany do gleby wieszak  wykonany z wysokiej jakości wytrzymałej stali o średnicy 10 mm i długości całkowitej 150 cm.

Jest to jednoczęściowy solidny metalowy stojak  ogrodowy, który jest lepszej jakości i świetnej cenie niż większość dostępnych  wieszaków.
ŁATWOŚĆ UŻYCIA - Łatwy w konfiguracji i nie wymaga plastiku ani skomplikowanego montażu. Nie będziesz musiał skręcać elementów, aby używać ten hak , po prostu wbij w ziemię stopą i jest gotowy do zawieszania .
Haki ogrodowe można stosować rok po roku, ponieważ matowe wykończenie proszkowe zapobiega rdzy, a czarny kolor pozostaje piękny. Włóż przedmioty bezpośrednio w ziemię i natychmiast zacznij się nimi cieszyć.
WIELE ZASTOSOWAŃ - Idealne do alejki ślubnej na świeżym powietrzu i idealne do zawieszania doniczek, lamp słonecznych, lampionów, doniczek na kwiaty, świeczników, świateł ogrodowych, dekoracji świątecznych, świateł sznurkowych, dzwonków wiatru, ozdób, kul kwiatowych, karm i karmników ptaków, środków odstraszających owady, tarcz strzeleckich, odstraszaczy  na owady, odstraszaczy komarów, znaczników terenu, stojaka na rośliny i innych dekoracji ogrodowych.
POPRAW PIĘKNO SWOJEGO OGRODU - Haczyki  upiększą Twój ogród i umieszczą te haczyki roślinne wokół ścieżek, klombów i krzaków oraz na świąteczne dekoracje, duchy i latarnie w Halloween.
Opinie Klientów